Specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych

Pilne Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 PLN Cena do negocjacji
Kontakt kontakt@omegafotowoltaika.pl
Infolinia: 227656444
www.omegafotowoltaika.pl
Dodane 05-08-2020 12:04:39
Autor

Opis

Omega Fotowoltaika Sp. z o.o., to firma stawiająca na kompleksową obsługę klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji urzędowych. Wykonując nasze instalacje fotowoltaiczne stawiamy na sprawdzone komponenty, dzięki czemu mamy wiele poleceń

i rekomendacji, przekładających się na zwiększoną sprzedaż.

Poszukujemy osób na terenie całego kraju, które mają doświadczenie w branży OZE

lub chcieliby poznać rynek, i tym samym uczestniczyć w rozwoju branży, które obecnie odnotowuje najwyższe wzrosty sprzedaży.

Zakres obowiązków kandydata na stanowisko:

- Aktywne pozyskiwanie klientów na montaż instalacji fotowoltaicznych poprzez osobiste spotkania w miejscu planowanej inwestycji.

- wykonywanie audytu na zapotrzebowanie energii w budynkach oraz dobór instalacji według pakietów: basic, normal, premium

- sporządzanie ofert, umów na dedykowanym programie on-line

- budowanie relacji z klientami i kreowanie pozytywnego

wizerunku firmy

- raportowanie swoich działań i wyników swojej pracy

NASZE OCZEKIWANIA:

- doświadczenie handlowe w sprzedaży usług B2B i B2C, minimum roczne

- mile widziane osoby z doświadczeniem w branży OZE

- posiadanie umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych poparte wynikami

- prawo jazdy kat. B

- gotowość do odbywania podróży służbowych

OFERUJEMY:

- elastyczne formy zatrudnienia: umowa agencyjna, umowa zlecenia

- wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy

- samochody służbowe, karty paliwowe, IPady

- profesjonalne szkolenia z zakresu sprzedaży i produktów

- odpowiedzialną i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole

- pełne wsparcie na każdym etapie współpracy w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju.

- możliwość traktowania pracy jako stałej lub dodatkowej

- dla osób z branży OZE oferujemy indywidualny system wynagrodzenia i premiowania

- możliwość uzyskania awansu w strukturach sprzedażowych

- możliwość budowania własnych grup sprzedażowych i partnerskich

Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji.

kontakt@omegafotowoltaika.pl

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Polska

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę ...
Zarabiaj z FARMASIZarabiaj z FARMASI
23-08-2020 21:52:28Usługi
Zacznij nowe, lepsze życie z FARMASI. Dołącz do F ...